Mapy zagęszczenia pozwalają zdobyć informacje na temat największych skupisk mieszkańców oraz punktów handlowo-usługowych z konkretnych branż w okolicy.

Aby dowiedzieć się jak wygląda rozmieszczenie mieszkańców wokół analizowanego adresu wybierz na lewym panelu opcję 'Mapa zagęszczenia mieszkańców'. Po wybraniu tej opcji na mapie pojawią się kolory w skali od jasnożółtego do czerwonego, gdzie czerwony wskazuje na największe zagęszczenie mieszkańców w okolicy.

Mapę możesz oddalać i przybliżać, aby przeanalizować zagęszczenie mieszkańców zarówno w najbliższym obszarze analizowanego adresu jak również z nieco dalszej perspektywy. Pamiętaj jednak, aby po każdym przesunięciu mapy lub zbliżeniu/oddaleniu mapy ją odświeżyć. Aby to zrobić naciśnij pierwszy guzik od góry w prawym górnym rogu mapy (tak jak pokazano to na poniższym obrazku).

W tym miejscu aplikacji możesz zobaczyć również jak wygląda zagęszczenie poszczególnych branż w okolicy. Wybierz opcję 'Mapa zagęszczenia punktów handlowo-usługowych', a następnie na liście rozwijanej wskaż branżę, której mapę chcesz zobaczyć.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?