Pay-As-You-Go to elastyczny model płatności, w którym kupujesz dowolną liczbę kredytów i wydajesz je w zależności od swoich potrzeb. 

Jak to działa w placeme?

Na początek dostajesz 90 kredytów (1 kredyt = 1 PLN) w prezencie. Do czasu aż je wykorzystasz, nie zostaniesz obciążony/a żadną kwotą. 

Kiedy już wykorzystasz wszystkie darmowe kredyty i będziesz dalej generować raporty i pobierać dane, Twoje konto będzie obciążane kredytami adekwatnie do liczby pobranych informacji. Pod koniec każdego miesiąca podsumujemy wykorzystane przez Ciebie kredyty i wyślemy Ci fakturę na adres e-mail, którego używasz w aplikacji. 

Dokładny cennik danych

Wybranie adresu do analizy i wygenerowanie raportu nie powoduje wykorzystania kredytów. Dopiero przeglądanie zakładek raportu wpływa na stan obciążenia Twojego konta.

Sprawdź ceny za pobranie poszczególnych informacji w raporcie:

Do raz pobranych danych możesz wracać bez dodatkowych opłat. Oznacza to, że jeśli wejdziesz w zakładkę "Twoje projekty", otworzysz wcześniej wygenerowany raport i ponownie przejrzysz te same informacje, Twoje konto nie zostanie dodatkowo obciążone. 

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?